دات نت نیوک
Menu
قهرمانی استاد بین المللی مهرداد اردشی در مسابقات سریع مرداد ماه
Created by host on 1395/05/04 10:05:01 ق.ظ

استاد بین المللی " مهرداد اردشی " قهرمان مسابقات سریع مرداد ماه فدراسیون شطرنج شد


 

مسابقات سریع مرداد ماه فدراسیون شطرنج با حضور 124 نفر شامل : یک استاد بین المللی ، 3 استاد فدراسیون جهانی و 94 ریتینگ دار ، در 15 و 16 مرداد ماه سال 1394 در سالن مسابقات فدراسیون شطرنج برگزار گردید.

در پایان استاد بین المللی مهرداد اردشی با کسب 8.5 امتیاز از 9 دیدار به مقام اول دست یافت و موفق شد درجه بین المللی خود را 29.2 واحد افزایش دهد.

پس از وی محمد میران خادمی و بهروز رزاقی با کسب 7.5 امتیاز دوم و سوم شدند. کاوه قاضی شریف ، بردیا گله داری ، ابوالقاسم اختر زاده و محمد علیی همگی با کسب 7 امتیاز در مکان چهارم تا هفتم و علی پیلوایه ، مهرداد صداقتی ، علیرضا دلیر و حمید رجبی حصار نیز با کسب 6.5 امتیاز در مکان های بعدی قرار گرفتند.

در این مسابقات به برترین بازیکن بانوان ، برترین پیشکسوت ، بازیکنان برگزیده رده سنی 8 ، 10 و 12 و برترین بازیکن بدون ریتینگ که بیشترین امتیاز را کسب نمودند جایزه تعلق گرفت.

در این دوره از مسابقات صحنه های بسیار جالبی از دیدار نونهالان زیر 10 سال با افراد بزرگسال و پیشکسوتان این رشته به چشم می خورد که تماشای آن خالی از لطف نبود. از نکات دیگر می توان به حضور تعداد زیادی از خانواده ها اشاره داشت که با صبر و حوصله در انتظار پایان رقابت فرزندانشان در بیرون از سالن بودند.

 

مشاهده نتايج دور به دور و رده بنديمشاهده نتايج دور به دور و رده بندی


شما را به دیدن تصاویری از مراسم اهداء جوایز این رقابت ها دعوت می نماییم

 
print
The comment feature is locked by administrator.
Sort by: